Velkoobchod

 

Velkoobchod

Na všechny produkty v naší nabídce vám můžeme poskytnout velkoobchodní cenu. Zaregistrujte se v obchodě, pošlete nám kopii vašeho živnostenského listu a my vám okamžitě aktivujeme velkoobchodní účet. Po přihlášení uvidíte u všech produktů snížené velkoobchodní ceny s marží a můžete okamžitě začít nakupovat. Není omezen minimální odběr. Při objednávce nad 2000,- Kč poskytujeme poštovné zdarma. 

 

Poptávám větší počet produktů

Máte zájem o větší počet produktů, než máme skladem? Napište nám a my vám obratem vypracujeme speciální cenovou nabídku. Jste firma nebo reklamní společnost? Pokud ještě nejste rozhodnuti, které produkty nakoupit, rádi vám poradíme s výběrem a vymyslíme zboží přímo šité na míru vašim zaměstnancům nebo obchodním partnerům (nemusíte se omezovat nabídkou na našich stránkách). 

Dropshipping - přeposílání objednávek

Provozujte vlastní obchod bez nutnosti vlastního skladu. Nabízíme formu spolupráce přeposílání objednávek se všemi výhodami drophippingu. Po vytvoření a naplnění vlastního partnerského e-shopu můžete nastavit ceny. Provizní systém funguje tak, že si můžete jakékoliv naše produkty ve VO prodeji s pevnými cenami přidat na vaše stránky a v případě, že si zákazník u vás produkt objedná, tak nám zašlete objednávku s údaji a my zásilku odešleme. Po měsíci vám zašleme zrealizované objednávky pro kontrolu a vy nám vystavíte fakturu k proplacení. Jako provizi nabízíme 20 % z objednávky (vypočítáno z ceny produktu bez poštovného a balného). Provizi platíme pouze za uskutečněné objednávky (převzaté a zaplacené).

 


Velkoobchodní podmínky a reklamační řád naleznete zde.