Nejčastější dotazy

Mohu používat přístroj i bez lékařského doporučení?

Ano, všechny naše přístroje nevyžadují žádné speciální lékařské doporučení. O svých zdravotních obtížích byste ale měli vždy nejprve informovat svého lékaře.

Pokud chci koupit nějaký výrobek, musím se nejprve zaregistrovat?

Ne, registrace je nepovinná, ale přináší řadu výhod. Jako registrovaný uživatel můžete získat slevu až 60 % na nákup zboží.

Co je to bonus program?

Bonus program je speciální věrnostní program určený pro naše zákazníky. Každý registrovaný uživatel je automaticky zapojen a pomocí získaných bodů (př. za registraci, nákup, přihlášení atd.) může získat slevu až 60 % na nákup zboží.

Pokud si nejsem jistá/ý s výběrem zboží, poradíte mi?

Ano, pokud potřebujete poradit s výběrem zboží, ale také v dalších otázkách, můžete se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu info@bigdoc.cz  nebo zavolat na tel. číslo 608 263 374, kde Vám rádi pomůžeme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Když objednám zboží, kdy mi bude doručeno?

Zboží, které je skladem bývá doručeno zpravidla do tří pracovních dnů. Pokud není možné zboží v této lhůtě dodat, informujeme zákazníka o termínu dodání.

Jak mohu zboží zaplatit?

Ve své objednávce, při výběru způsobu platby můžete zvolit způsob úhrady prostřednictvím bankovního převodu, dobírky, nebo osobně na naší prodejně.

Co když se rozhodnu odstoupit od smlouvy, mohu výrobek vrátit?

Ano, u nás máte 14 denní garanci vrácení peněz.