Ultrazvuková žehlička vás zbaví nepříjemných vrásek

 Jedním ze znaků mládí je jemná a přitom pevná pleť. Mnohá žena by pro to mít pleť jak za mlada dala cokoliv. I z toho důvodu jsou kosmetické salony plné, činí se i lékaři a také lékárníci, plno mají i léčitelé, zkrátka plno všemožných profesí na tomto poli hledá uplatnění.

Mnohdy to jsou ale oni, kteří se smějí nakonec, protože k radikální změně nedojde, jen se peněženka ženy ztenčí o tisícové až desetitisícové částky. Přitom se ale nabízí jednoduché a levné řešení,ultrazvuková žehlička na pleť a tělo. 

Principem tohoto přístroje jsou tři bio efekty, za prvé vibrace. Ultrazvukové vlnění ve velké rychlosti působí na tkáň podobně jako masáž, jde o tzv. mechanický efekt mikro-masáže. Výhodou je, že stejnoměrně působí na povrchové tkáně, ale i na hlubší tkáně, jako jsou svaly nebo tuk. Druhým efektem je zahřívání, kdy je teplo vyvoláváno energickým třením molekul ve vysokorychlostní vibraci. Teplo má ve své podstatě vlastnost osvěžovat, posilovat a navíc tlumí bolesti a podporuje hojení. Třetím efektem je kavitace, kdy ultrazvuk má vliv na tekutiny tak, že se vytvářejí drobnější kapky, které usnadňují procesy jako čištění, absorpci, rozpouštění živin a hydrataci. 

Doporučuje se přístroj používat denně k získání mladistvě vypadající pleti. Ultrazvuková žehlička na pleť totiž odstraňuje vrásky, podporuje metabolismus a krevní oběh. Pleť je pak pevnější, pružnější a také hladší na dotek. 

 

Ultrazvuková žehlička na pleť je vysoce výkonný přístroj, který je založený na aplikaci 1MHZ ultrazvukové technologie. Ta proniká pod povrch kůže, kde podporuje obnovování buněk, zpevňuje svaly, zvyšuje cirkulaci krve a podporuje lymfatické vylučování, současně zabraňuje zduřování a vzniku otokům. Výsledkem je pak pružnější a pevnější pleť bez vrásek.

Doba doporučovaná pro aplikaci se mění s typem pleti a místa, tak například pro normální pleť na tváři je to 5 minut, ale pro suchou 8, na těle je to pak rozdíl 10 a 15 minut.