Článek majitelky internetového obchodu kvalitazesveta.cz o kvalitě potravin v ČR

Zpočátku jsem vařila velmi zdravě, to se v čase změnilo, ale pořád mi není jedno, co vařím a z čeho vařím. Stala jsem se několikanásobnou matkou a řeším výživu svých dětí už 20 let.

Opravdu mi není jedno, co jíme, a tak jsem se vrhla i na zahradničení, také po vzoru mojí matky, ale přeci jen v obchodě nakupovat musím.

Často jsem slyšela různě z médií, jak to je s kvalitou potravin u nás špatné a v zahraničí, jak je to něco úplně jiného.  Chtěla jsem si o tom udělat sama obrázek a zjistila jsem následující.

Nejblíže to máme do Německa, tak jsem navštívila několik obchodů s potravinami u našich sousedů a nestačila jsem se divit. Vyzkoušeli jsme kvalitu na sobě a postupně i s našimi zákazníky na našem e-shopu  www.kvalitazesveta.cz.  Naše zkušenosti se hodně lišili od nakupování v Čechách.  Stačilo už jen do obchodu vejít.  Když jsem porovnávala cenu a kvalitu výrobků tam a u nás doma, přistihla jsem se, že jim vlastně závidím. Dalším pocitem, který mě ovládl byl pocit méněcennosti.  Musíme jezdit do Německa, abychom si nakoupili kvalitní jídlo za rozumnou cenu! Myslím, že tahle věta samotná stačí…a ještě ceny.

Prý za vysoké ceny u nás může DPH, možná, ale lidem je úplně jedno, co nebo kdo za to může.  Je to nehoráznost, že politici tohle dopustili a navíc k nám pustili řetězce, které se tu chovají, jak se chovají…

Prý u nich nemáme nakupovat nekvalitní zboží, ale problém je, že právě takové zboží lidi kupují, protože na lepší nemají peníze. Ne samozřejmě všichni, ale značná část určitě.

Založili jsme s kamarády  e-shop a teď aspoň máme dobrý pocit z toho, že i ostatní lidé, kteří to mají do Německa daleko, si můžou nakoupit to, co my. Potraviny jsme doplnili i o drogerii.  Spojili jsme se ještě s  člověkem, který vozí vybrané potraviny z Itálie, těstoviny vyráběné v malé firmě, skvělé pečivo s olivovým olejem a omáčky opravdu výborné.

Zveme Vás co nejsrdečněji na návštěvu, přijďte k nám taky ochutnat!

Navštivte náš  e-shop www.kvalitazesveta.cz a přesvědčte se sami.

S přátelským pozdravem

Vaše Regina Hrabačková, kontakt:  info@kvalitazesveta.cz