Každá druhá žena je nespokojená s velikostí svých prsou!!

Ženská prsa jsou nejen symbolem ženskosti a smyslnosti, ale pro některé ženy také příčinou stresů, protože si myslí, že je příroda neobdařila tak, jak by si přály.

Ačkoliv velikost prsou není na ženě ta nejdůležitější, může nespokojenost s vlastním poprsím v závažných případech vést až k psychickým stavům jako je úzkost nebo deprese.  I když v průzkumu líbivosti velkých ňader muži upřednostnili spíše ty menší, ženy jsou neúprosné a i tak zůstávají velká a pevná prsa snem mnohých žen.

Řešení pak nacházejí v ordinacích plastických chirurgů nebo prostřednictvím nejrůznějších krémů a prášků, kterou jsou většinou neúčinné. Zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů je sice trvalé (v průměru okolo 15 let než se musí vyměnit), ale také bolestivé a velmi finančně nákladné.

Zatím příliš známou a rozšířenou metodu zvětšení prsou představuje masážní přístroj na prsa, který pracuje na principu elektro-stimulačních vibrací, které dokáží podněcovat přirozený růst prsní tkáně. Celý proces je přitom naprosto bezpečný, bezbolestný a nemá žádné vedlejší účinky.

Jaké jsou výhody přístroje na zvětšení prsou? Je to naprosto přirozený, bezbolestný a bezpečný způsob zvětšení a zpevnění ňader. Ve srovnání s jinými metodami je přístroj na zvětšení prsou ergonomický, pohodlný a má také moderní design. Přístroj se ovládá jednoduše, jde o diskrétní ošetření, které mohou absolvovat doma v soukromí, aniž by o tom někdo věděl. 

 

 

Hlavním posláním přístroje je, že prsa přirozeně zvětší a zpevní, ale je také vhodný například pro matky po kojení, které chtějí znovu získat krásná pevná prsa, jaké měly před porodem. Na druhou stranu přístroj podporuje také kompletní vývoj prsů během dospívání.

Masážní přístroj se napájí pomocí nízkého napětí, díky napájení pomocí 1,5 V baterie je vhodný také na cestování.

Když shrneme přednosti, masážní přístroj pro zvětšení prsou dokáže prsa modelovat, stimuluje krevní oběh, reaktivuje buňky s hormonální sekrecí, masíruje a zpevňuje prsní svaly. Tedy žádné operace, žádné prášky, zkrátka zcela přírodní a bezbolestný způsob zvětšení prsou bez jakýchkoliv vedlejších účinků.