Jaké známe poruchy spánku?

Mnoho lidí trpí alespoň některou z poruch spánku, je potřeba s těmito poruchami bojovat a zajistit si tak kvalitní spánek. Pro každého se bude léčba lišit právě podle druhu poruchy, kterou trpí ale některé výrobky pomohou každému. Hodinky pro klidný spánek by měl vyzkoušet každý z nás, jedná se o patentovaný přístroj, který působí na akupunkturní body. Díky tomuto přístroji budeme více uklidněni a pomůže tak nejen s nespavostí.

Druhy poruch spánku

- náměsíčnost

- nespavost

- chrápání

- poruchy dýchání vázané na spánek

- mluvení ze spaní

Se všemi druhy poruch spánku se dá bojovat z části právě tím, že budeme klidní, unavení, psychicky vyrovnaní. Nyní se podíváme na bližší informace o jednotlivých poruchách.

 

Jak efektivně vyléčit chrápání?

Chrápání patří mezi nejčastější poruchy, přitom mu není takový problém zamezit. Existují nosní kroužky na chrápání, díky nim nebudete chrápat a za čas je již nebudete muset ani používat. Příčina chrápání může být např. rýma ale také od jak živa zúžené nosní dírky. Obvykle lidé nejvíce chrápají, když leží na zádech, snažte se tedy ležet na boku. Existují také hodinky na chrápání, cena je 899 Kč včetně DPH ovšem jedná se o sofistikované řešení, jak se zbavit chrápání. Tyto hodinky neustále analyzují zvukové vibrace a pokud zaznamenají frekvence, kterým odpovídá právě chrápání, vyšlou do mozku impuls. Tímto impulsem mozku nařídí aby dýchací soustava zajistila opět šťastný spánek.

Jak bojovat s náměsíčností?

Zde opět platí, že bychom se měli před spánkem uklidnit, nejméně půl hodiny před tím, než půjdeme spát bychom neměli řešit nic složitého ale jen si poslechnout nějaké pomalé písně. Musíme se na 100 % uklidnit abychom byli klidní. Před spaním nesmíme myslet na nic nepříjemného a můžeme si dát teplé mléko, prý pomáhá.